ECQ-E2155KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2155KBB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2155KBB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2155KBB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2155KBB
Tau Wae ECQ-E2155KBB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 173720 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2155KBB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.602" L x 0.339" W (15.30mm x 8.60mm) Raupapa ECQ-E(B)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2155KBB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.815" (20.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose