ECQ-E2125KS
PanasonicPanasonic
ECQ-E2125KS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2125KS
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2125KS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2125KS
Tau Wae ECQ-E2125KS Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.2UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134349 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2125KS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.220" L x 0.295" W (31.00mm x 7.50mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E2125
ECQ-E2125KZS
ECQE2125KS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 1.083" (27.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1.2µF