ECQ-E2124KFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2124KFW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2124KFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2124KFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2124KFW
Tau Wae ECQ-E2124KFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 527934 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2124KFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2124KFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.12µF Nga tono General Purpose