ECQ-E2104KFW
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2104KFW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2104KFW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2104KFW
Tau Wae ECQ-E2104KFW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 583142 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2104KFW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.228" W (10.30mm x 5.80mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2104KFW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.528" (13.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2105JB
ECQ-E2105JB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
I roto i te taonga: 293233 pcs
Tikiake: ECQ-E2105JB.pdf
RFQ
ECQ-E2104KF
ECQ-E2104KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL