ECQ-E2104JBB
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2104JBB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E2104JBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2104JBB
Tau Wae ECQ-E2104JBB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 707875 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2104JBB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(B) Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE2104JBB Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.1µF