ECQ-E2103KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2103KBB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E2103KBB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E2103KBB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E2103KBB
Tau Wae ECQ-E2103KBB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 720214 pcs Pepa Raraunga ECQ-E2103KBB.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm) Raupapa ECQ-E(B)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE2103KBB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.476" (12.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E2103KFW
ECQ-E2103KFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
I roto i te taonga: 638615 pcs
Tikiake: ECQ-E2103KFW.pdf
RFQ
ECQ-E2103KB
ECQ-E2103KB
Kaihanga: Panasonic