ECQ-E1824KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1824KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1824KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1824KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1824KF
Tau Wae ECQ-E1824KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229849 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1824KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.236" W (12.00mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1824KF
EF1824
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1824JFB
ECQ-E1824JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 162170 pcs
Tikiake: ECQ-E1824JFB.pdf
RFQ
ECQ-E1823KF
ECQ-E1823KF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.082UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 431025 pcs
Tikiake: ECQ-E1823KF.pdf
RFQ
ECQ-E1824KFW
ECQ-E1824KFW
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.82UF 10% 100VDC RAD
Tikiake: ECQ-E1824KFW.pdf
ECQ-E1824KFB
ECQ-E1824KFB
Tikiake: ECQ-E1824KFB.pdf
ECQ-E1824KF3
ECQ-E1824KF3