ECQ-E1564JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E1564JF9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1564JF9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.56UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1564JF9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1564JF9
Tau Wae ECQ-E1564JF9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.56UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208694 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1564JF9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1564JF9
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.626" (15.90mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.56µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.56µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1563KFB
ECQ-E1563KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.056UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5408 pcs
Tikiake: ECQ-E1563KFB.pdf
RFQ
ECQ-E1564JF
ECQ-E1564JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.56UF 5% 100VDC RADIAL