ECQ-E1335JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E1335JF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1335JF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1335JF3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1335JF3
Tau Wae ECQ-E1335JF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3.3UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81859 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1335JF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1335JF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose