ECQ-E1275JF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1275JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1275JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2.7UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1275JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1275JF
Tau Wae ECQ-E1275JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2.7UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93914 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1275JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1275JF
P14627
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.661" (16.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1275JF3
ECQ-E1275JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.7UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 70175 pcs
Tikiake: ECQ-E1275JF3.pdf
RFQ
ECQ-E1273KFB
ECQ-E1273KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.027UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5278 pcs
Tikiake: ECQ-E1273KFB.pdf
RFQ
ECQ-E1275JFW
ECQ-E1275JFW