ECQ-E12473KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E12473KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.047UF 1.25KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E12473KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E12473KF
Tau Wae ECQ-E12473KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.047UF 1.25KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160321 pcs Pepa Raraunga ECQ-E12473KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE12473KF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.709" (18.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.047µF Nga tono General Purpose