ECQ-E1224KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1224KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1224KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1224KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1224KF
Tau Wae ECQ-E1224KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5677 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1224KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.197" W (10.30mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1224KF
EF1224
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.22µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1225JF3
ECQ-E1225JF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 74848 pcs
Tikiake: ECQ-E1225JF3.pdf
RFQ
ECQ-E1224KF3
ECQ-E1224KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5334 pcs
Tikiake: ECQ-E1224KF3.pdf
RFQ
ECQ-E1224JFA
ECQ-E1224JFA
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Tikiake:
ECQ-E1223KF
ECQ-E1223KF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC RAD
Tikiake: ECQ-E1223KF.pdf
ECQ-E1224KF9
ECQ-E1224KF9
Tikiake: ECQ-E1224KF9.pdf
ECQ-E1225JF
ECQ-E1225JF
Tikiake: ECQ-E1225JF.pdf
ECQ-E1224KFW
ECQ-E1224KFW