ECQ-E12152JF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E12152JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E12152JF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E12152JF
Tau Wae ECQ-E12152JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 5% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128345 pcs Pepa Raraunga ECQ-E12152JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE12152JF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose