ECQ-E12103RJF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E12103RJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 5% 1.25KVDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E12103RJF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E12103RJF
Tau Wae ECQ-E12103RJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 5% 1.25KVDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106547 pcs Pepa Raraunga ECQ-E12103RJF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1250V (1.25kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.197" W (21.00mm x 5.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE12103RJF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose