ECQ-E1185KZ
PanasonicPanasonic
ECQ-E1185KZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1185KZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1185KZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1185KZ
Tau Wae ECQ-E1185KZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.8UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5923 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1185KZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.335" W (25.50mm x 8.50mm) Raupapa ECQ-E(K)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa E1185
ECQ-E1185KS
ECQE1185KZ
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 1.8µF