ECQ-E1155KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E1155KF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1155KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1155KF3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1155KF3
Tau Wae ECQ-E1155KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104306 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1155KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1155KF3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.724" (18.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1155KZ
ECQ-E1155KZ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5111 pcs
Tikiake: ECQ-E1155KZ.pdf
RFQ
ECQ-E1155JFB
ECQ-E1155JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 97176 pcs
Tikiake: ECQ-E1155JFB.pdf
RFQ
ECQ-E1155KF
ECQ-E1155KF