ECQ-E1154KF
PanasonicPanasonic
ECQ-E1154KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1154KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-E1154KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1154KF
Tau Wae ECQ-E1154KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 521654 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1154KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE1154KF
EF1154
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial Te kaha 0.15µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1155JFW
ECQ-E1155JFW
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 92842 pcs
Tikiake: ECQ-E1155JFW.pdf
RFQ
ECQ-E1154KF3
ECQ-E1154KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.15UF 10% 100VDC RAD