ECQ-E1104KF3
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E1104KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E1104KF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E1104KF3
Tau Wae ECQ-E1104KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3992 pcs Pepa Raraunga ECQ-E1104KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Raupapa ECQ-E(F) Ratonga -
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ECQE1104KF3 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E1103KF9
ECQ-E1103KF9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5243 pcs
Tikiake:
RFQ
ECQ-E1103KF3
ECQ-E1103KF3
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5704 pcs
Tikiake:
RFQ
ECQ-E1104KF
ECQ-E1104KF
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC RADIAL