ECQ-E10822JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10822JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10822JF
Tau Wae ECQ-E10822JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164721 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.256" W (15.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10822JF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 8200pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 8200pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E10683JF
ECQ-E10683JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.068UF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 122352 pcs
Tikiake: ECQ-E10683JF.pdf
RFQ
ECQ-E10822RJF
ECQ-E10822RJF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 8200PF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 133992 pcs
Tikiake:
RFQ
ECQ-E10822JFB
ECQ-E10822JFB