ECQ-E10472RJF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10472RJF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10472RJF
Tau Wae ECQ-E10472RJF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137023 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10472RJF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 4700pF Nga tono General Purpose