ECQ-E10272KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10272KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10272KF
Tau Wae ECQ-E10272KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189522 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.610" L x 0.256" W (15.50mm x 6.50mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10272KF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 2700pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 2700pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E10272JFB
ECQ-E10272JFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 2700PF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 158466 pcs
Tikiake:
RFQ
ECQ-E10224JF
ECQ-E10224JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 1KVDC RADIAL
I roto i te taonga: 85874 pcs
Tikiake: ECQ-E10224JF.pdf
RFQ
ECQ-E10272KFB
ECQ-E10272KFB
Whakaahuatanga: CAP FILM 2700PF 10% 1KVDC RADIAL