ECQ-E10124KF
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-E10124KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 10% 1KVDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-E10124KF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-E10124KF
Tau Wae ECQ-E10124KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 10% 1KVDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131104 pcs Pepa Raraunga ECQ-E10124KF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1000V (1kV) Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.024" L x 0.354" W (26.00mm x 9.00mm) Raupapa ECQ-E(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQE10124KF
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.768" (19.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.12µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-E10123KFB
ECQ-E10123KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD
I roto i te taonga: 217509 pcs
Tikiake: ECQ-E10123KFB.pdf
RFQ
ECQ-E10124KFB
ECQ-E10124KFB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.12UF 10% 1KVDC RADIAL