ECQ-B2122JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B2122JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B2122JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1200PF 5% 200VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B2122JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B2122JF
Tau Wae ECQ-B2122JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1200PF 5% 200VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4469 pcs Pepa Raraunga ECQ-B2122JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 200V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB2122JF
P4538A
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 1200pF Film Capacitor 200V Polyester Radial Te kaha 1200pF