ECQ-B1H271KF3
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H271KF3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H271KF3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 270PF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H271KF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H271KF3
Tau Wae ECQ-B1H271KF3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 270PF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4781 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H271KF3.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H271KF3
P4575TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 270pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-B1H224JF
ECQ-B1H224JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.22UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5073 pcs
Tikiake: ECQ-B1H224JF.pdf
RFQ
ECQ-B1H273JF
ECQ-B1H273JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.027UF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4434 pcs
Tikiake: ECQ-B1H273JF.pdf
RFQ
ECQ-B1H271KF
ECQ-B1H271KF
Whakaahuatanga: CAP FILM 270PF 10% 50VDC RADIAL