ECQ-B1H183JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H183JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1H183JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1H183JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1H183JF
Tau Wae ECQ-B1H183JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5247 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1H183JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.118" W (7.50mm x 3.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1H183JF
P4585
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.018µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.018µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-B1H181KF3
ECQ-B1H181KF3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 180PF 10% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4237 pcs
Tikiake: ECQ-B1H181KF3.pdf
RFQ
ECQ-B1H182JF
ECQ-B1H182JF
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 1800PF 5% 50VDC RADIAL
I roto i te taonga: 4484 pcs
Tikiake: ECQ-B1H182JF.pdf
RFQ
ECQ-B1H183JF3
ECQ-B1H183JF3
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC RADIAL