ECQ-B1474JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1474JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1474JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1474JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1474JF
Tau Wae ECQ-B1474JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4049 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1474JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.512" L x 0.453" W (13.00mm x 11.50mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1474JF
P4664
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.795" (20.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester Radial Te kaha 0.47µF