ECQ-B1101JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1101JF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-B1101JF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 100PF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-B1101JF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-B1101JF
Tau Wae ECQ-B1101JF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 100PF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5379 pcs Pepa Raraunga ECQ-B1101JF.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm) Raupapa ECQ-B(F)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQB1101JF
P4773
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 100pF Film Capacitor 100V Polyester Radial Te kaha 100pF