ECO-S2WP560AA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WP560AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2WP560AA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2WP560AA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2WP560AA
Tau Wae ECO-S2WP560AA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga ECO-S2WP560AA.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 980mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2WP560AA
P7423
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.96 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.96 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 56µF