ECO-S2WB121CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WB121CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2WB121CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2WB121CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2WB121CA
Tau Wae ECO-S2WB121CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36485 pcs Pepa Raraunga ECO-S2WB121CA.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa TS-HB Ripple Current @ Low Frequency 720mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 820.8mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2WB121CA
P10158
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.382 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.382 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 120µF