ECO-S2HP151CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2HP151CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2HP151CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2HP151CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2HP151CA
Tau Wae ECO-S2HP151CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4661 pcs Pepa Raraunga ECO-S2HP151CA.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.8A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2HP151CA
P7452
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.105 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 150µF