ECO-S2GP561EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP561EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2GP561EA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2GP561EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2GP561EA
Tau Wae ECO-S2GP561EA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5140 pcs Pepa Raraunga ECO-S2GP561EA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 2.69A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.766A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2GP561EA
P6157
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 326 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 326 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 560µF