ECO-S2GP271CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP271CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2GP271CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2GP271CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2GP271CA
Tau Wae ECO-S2GP271CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4089 pcs Pepa Raraunga ECO-S2GP271CA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.67A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.338A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2GP271CA
P6150
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 675 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 675 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 270µF