ECO-S2GP121CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GP121CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2GP121CA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2GP121CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2GP121CA
Tau Wae ECO-S2GP121CA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5835 pcs Pepa Raraunga ECO-S2GP121CA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Snap-In
Ētahi Ingoa ECOS2GP121CA
P6143
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.382 Ohm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.382 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose