ECO-S2GA560AA
PanasonicPanasonic
ECO-S2GA560AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2GA560AA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2GA560AA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2GA560AA
Tau Wae ECO-S2GA560AA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 56UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga ECO-S2GA560AA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 710mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2GA560AA
P6836
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.368 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.368 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 56µF