ECO-S2AA122BA
PanasonicPanasonic
ECO-S2AA122BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S2AA122BA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S2AA122BA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S2AA122BA
Tau Wae ECO-S2AA122BA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 30138 pcs Pepa Raraunga ECO-S2AA122BA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.07A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS2AA122BA
P6700
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 152 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 152 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF