ECO-S1VA562DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1VA562DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1VA562DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1VA562DA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1VA562DA
Tau Wae ECO-S1VA562DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 35V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5795 pcs Pepa Raraunga ECO-S1VA562DA.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.76A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1VA562DA
P6659
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 74 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 74 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 5600µF