ECO-S1KP332DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1KP332DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1KP332DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1KP332DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1KP332DA
Tau Wae ECO-S1KP332DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5796 pcs Pepa Raraunga ECO-S1KP332DA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 3.21A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.692A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1KP332DA
P7369
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 85 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 3300µF