ECO-S1EP123BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1EP123BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1EP123BA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1EP123BA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1EP123BA
Tau Wae ECO-S1EP123BA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4447 pcs Pepa Raraunga ECO-S1EP123BA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.715A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1EP123BA
P6888
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 48 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 12000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 48 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 12000µF