ECO-S1CP393DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1CP393DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1CP393DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1CP393DA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1CP393DA
Tau Wae ECO-S1CP393DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 39000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 34204 pcs Pepa Raraunga ECO-S1CP393DA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 6.94A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 7.981A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1CP393DA
P6874
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 39000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 21 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 39000µF