ECO-S1CP153AA
PanasonicPanasonic
ECO-S1CP153AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1CP153AA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1CP153AA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1CP153AA
Tau Wae ECO-S1CP153AA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4937 pcs Pepa Raraunga ECO-S1CP153AA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa TS-UP Ripple Current @ Low Frequency 5.26A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.049A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1CP153AA
P6864
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 53 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 53 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 15000µF