ECO-S1CA153DA
PanasonicPanasonic
ECO-S1CA153DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECO-S1CA153DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: ECO-S1CA153DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECO-S1CA153DA
Tau Wae ECO-S1CA153DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5278 pcs Pepa Raraunga ECO-S1CA153DA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.68A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa ECOS1CA153DA
P6541
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 46 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 15000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 46 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 15000µF