ECK-D3A562KBP
PanasonicPanasonic
ECK-D3A562KBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECK-D3A562KBP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 5600PF 1KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: ECK-D3A562KBP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECK-D3A562KBP
Tau Wae ECK-D3A562KBP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 5600PF 1KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5683 pcs Pepa Raraunga ECK-D3A562KBP.pdf
Putanga - Kua tohua 1000V (1kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm) Raupapa KBP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa ECK-D3A562KBN
ECKD3A562KBN
ECKD3A562KBP
P4137
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Te kaha 5600pF Nga tono General Purpose