ECK-A3D561KBP
PanasonicPanasonic
ECK-A3D561KBP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECK-A3D561KBP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 2KV Y5P RADIAL
Ngā Rauemi: ECK-A3D561KBP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECK-A3D561KBP
Tau Wae ECK-A3D561KBP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 2KV Y5P RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5672 pcs Pepa Raraunga ECK-A3D561KBP.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5P (B)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa KBP
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa ECKA3D561KBP
P9562
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
Te kaha 560pF Nga tono General Purpose