ECJ-ZEC1E100D
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1E100D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-ZEC1E100D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 25V C0H 0201
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-ZEC1E100D
Tau Wae ECJ-ZEC1E100D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 25V C0H 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0H
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa PCC2112CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0H 0201 (0603 Metric)
Te kaha 10pF Nga tono General Purpose