ECJ-ZEC1C820J
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEC1C820J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-ZEC1C820J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 82PF 16V C0G/NP0 0201
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-ZEC1C820J
Tau Wae ECJ-ZEC1C820J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 82PF 16V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa PCC2123CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 82pF Nga tono General Purpose