ECJ-ZEB1H331K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB1H331K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-ZEB1H331K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 0201
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-ZEB1H331K
Tau Wae ECJ-ZEB1H331K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa PCC2390CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose