ECJ-ZEB1C152K
PanasonicPanasonic
ECJ-ZEB1C152K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-ZEB1C152K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 16V X7R 0201
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-ZEB1C152K
Tau Wae ECJ-ZEB1C152K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 16V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa PCC2131CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose