ECJ-RVC1H331K
PanasonicPanasonic
ECJ-RVC1H331K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-RVC1H331K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 330PF 50V NP0 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-RVC1H331K
Tau Wae ECJ-RVC1H331K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ARRAY 330PF 50V NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ECJ-R Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa P10598DKR Tau o nga Kaihauturu 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.95mm)
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 330pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Momo Aratau Isolated Te kaha 330pF