ECJ-BVB1A105K
PanasonicPanasonic
ECJ-BVB1A105K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-BVB1A105K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 10V X5R 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-BVB1A105K
Tau Wae ECJ-BVB1A105K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 10V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.020" (0.50mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCC2427DKR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose