ECJ-3YC2D681J
PanasonicPanasonic
ECJ-3YC2D681J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-3YC2D681J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-3YC2D681J
Tau Wae ECJ-3YC2D681J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ECJ3YC2D681J
PCC2008TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Te kaha 680pF Nga tono General Purpose